Pinky Loops – La Casa De Papel

Pinky Loops – La Casa De Papel • My life is going on.

Pinky Loops to duet, z którym współpracowałem już kilka razy praktycznie od początku jego istnienia – w końcu w tym wspaniałym duecie gra wspaniała Marta, z którą się związałem 🙂

Pinky Loops to bardzo ciekawa propozycja. Klasyczne brzmienie podane w nowoczesnym opakowaniu przez dwie znakomite i piękne instrumentalistki. Ten dobrze zapowiadający się duet wykorzystuje jako podkłady (do kolejnych warstw) zapętlone motywy muzyczne wygenerowane przez elektryczne: wiolonczelę i skrzypce podłączone do Boss RC-300 Loop Station.

Pomysł na teledysk pojawił się po wymyśleniu przez Anię Łukaszewicz  sesji zdjęciowej ze spektakularnymi lampami  na tle klimatycznej ściany w centrum miasta..
Wystawiliśmy na podwórko przed naszą kamienicą  lampy – pochodzące z lotniska ogromne ręczne szperacze zamocowane na solidnych metalowych tripodach.  Reflektory mieliśmy dzięki uprzejmości  Restauracji Lamp, czyli zaprzyjaźnionej firmy zajmującej sprzedażą starych i odnowionych lamp i mebli. Rozłożyliśmy draperię na podłogę, która wraz z obdrapaną ścianą i industrialnymi lampami stworzyła niesamowitą scenografię. W przerwie pomiędzy pozowaniem do zdjęć dziewczyny zagrały swoją interpretację motywu muzycznego z serialu Dom Z Papieru, którą skręciłem z jednego ujęcia szerokokątnym obiektywem. One shot 100% live, dźwięk nagrany za pomocą zoom h5. Wypada jeszcze wspomnieć że kompozytorem muzyki jest hiszpański klawiszowiec i producent Manel Santisteban.

 

Date:
realizacja:
video4bands