Ticky – campaign promo video

wspieramy wyjątkowych artystów

Pewnego wiosennego dnia zadzwoniła do mnie moja dobra znajoma Maja Studzińska którą znam już od ponad 20 lat. Maja jest świetną wokalistką, autorką tekstów i producentką muzyczną osadzoną mocno w klimatach r’n’b. Zadebiutowała na początku millenium z zespołem Dezire. Ma na koncie 2 nagrane płyty, koncerty i wideoklipy. Była nominowana m.in do nagród Fryderyki oraz Super Jedynki.

Życie jednak potoczyło się tak, że musiała na kilka lat odstawić muzykę na drugi plan. Jednak długo bez niej nie wytrzymała, a właściwie to wróciła już do tworzenia muzyki i wystartowała z nowym projektem TICKY.

W obecnych czasach bez wsparcia finansowego ciężko jest to nagrać dobrą płytę zwłaszcza jak ma się już na koncie pracę studyjną i konkretną wizję swojej muzyki. Wymagania związane są zawsze z kosztami. Aby nadać bieg sprawom, Maja zdecydowała odpalić kampanię crowdfoundingową. Żeby wypromować ją postanawia stworzyć film promocyjny i w tym celu właśnie zadzwoniła do mnie. Pogadaliśmy i pewnego czerwcowego popołudnia zebrała się ekipa niezłych freaków w starym sklepie BSS Społem aby pomiędzy klientami kupującymi produkty spożywcze nakręć kilka scen parodiujących styl i dobry smak. Razem z wesołą ekipą odwiedziliśmy jeszcze trzy inne lokalizacje, z których potem zmontowałem taki oto promo film jako mój wkład do całej akcji. Czekamy na płytę Ticky !

Date:
video:
video4bands
montaż:
video4bands
koncept:
Maja Studzińska
Muzyka:
Missy Elliott